KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Ważne informacje

W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym 2020/2021, informujemy, że 1 września, zgodnie z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, pełne grupy przedszkolaków mogą wrócić do codziennych zajęć wychowawczo-dydaktycznych. Nadmieniamy jednak, że w związku z ciągle panującą sytuacją, związaną z COVID-19, w trosce o zdrowie nas wszystkich, zmienia się organizacja pracy przedszkola. Rodzice będą proszeni o pozostawianie dzieci pod opieką nauczyciela tuż przed wejściem do holu. W trakcie pobytu dziecka w przedszkolu drzwi wejściowe będą zamknięte. Przy odbiorze dziecka rodzic dzwoniąc dzwonkiem sygnalizuje swoje przybycie, a nauczyciel oddaje pociechę pod jego opiekę. Bardzo prosimy też o napisanie oświadczeń (do druku poniżej ) oraz przekazanie ich nauczycielowi w pierwszym dniu września.

Informujemy, że zebrania grupowe, przewidywane corocznie na dzień 1 września, nie odbędą się. Wyjątkiem będzie zebranie z rodzicami dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do naszego przedszkola (3-latki oraz dzieci, które dołączą do poszczególnych grup wiekowych). Informacja o terminie spotkania wkrótce na naszej stronie. Wszelkie informacje o formalnościach związanych z pobytem dziecka w przedszkolu będą przekazywane, w porozumieniu z Panią Dyrektor, na stronie internetowej przedszkola.

Pamiętajmy aby dzieci nie zabierały ze sobą z domu zabawek oraz napojów. W każdej sali przedszkolnej zapewniamy bowiem swobodny dostęp do wody mineralnej, a indywidualne kubeczki, z których dzieci korzystają, będą regularnie wyparzane.Uczulamy aby nie przyprowadzać do przedszkola dzieci przeziębionych (z katarem lub kaszlem)

Pamiętajmy wszyscy o higienie rąk oraz zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Procedura bezpieczeństwa na terenie Publicznego Przedszkola nr 6 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, znajduje się na stronie internetowej przedszkola w zakładce Dla rodziców z dnia 07.05.2020 r.

Do wydruku:

Oświadczenie o zapoznaniu się z procedurą bezpieczeństwa

Zgoda na pomiar temperatury ciała dziecka

 

W razie zmiany sytuacji rodzinnej, związanej z koniecznością kwarantanny lub izolacji któregoś z członków rodziny prosimy o niezwłoczne poinformowanie dyrektora przedszkola lub nauczyciela danej grupy.

W przedszkolu odizolowane jest miejsce dla dziecka u którego wystąpi gorączka. Rodzic będzie zobowiązany do niezwłocznego odebrania dziecka z przedszkola.

 W związku z wystąpieniem sytuacji w której konieczny będzie niezwłoczny kontakt z obojgiem rodziców prosimy o uaktualnienie zmienionych numerów telefonów komórkowych.