KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

3 i 4-latki w figloraju

13 czerwca również nasze maluszki wraz z 4-latkami miały okazję pojechać na wycieczkę autokarową do Hula Kula w Rędzinach k/ Częstochowy. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zapewnienie dzieciom spontanicznej, swobodnej zabawy, także ich integracja i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. W Sali zabaw przedszkolaki mogły korzystać z licznych atrakcji. Bawiły się w basenie z tysiącami kolorowych piłek, na zjeżdżalni, w tunelach z przeszkodami, na trampolinie oraz dmuchanym zamku. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł odpocząć w kąciku malucha i zjeść coś smacznego. Wszyscy nasi milusińscy znaleźli cos dla siebie i aktywnie spędziły czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu. Dwie godziny przeznaczone na zabawę szybko minęły. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i pełne wrażeń. Nie przeszkadzał im nawet  panujący na dworze ogromny upał.